Show34,
Profesyonel sahne performansçılarımız, show ekiplerimiz ile entertainment ve casting hizmeti sağlayan performans ajansıyız..

Alışılmadık ve benzersiz tarzlara dans, akrobasi, sirk sanatları, aksiyon performansları, extreme sporları gibi alanlardaki sıradışı performanslara odaklandık.

Hem Türkiye hem de yurtdışında çeşitli projeler hazırladık ve gerçekleştirdik.
Show34 performans ajansı olarak, pek çok ülkeden (Türkiye, Polonya, Macaristan, Ukrayna, İngiltere, Çek Cumhuriyeti, Çin ve diğer birçok ülkedeki) sanatçılarla işbirliği yapmaktayız.
İşinde profesyonel ve deneyimli koreograflarımız, make-up artistlerimiz, kostüm tasarım ve stilistlerimiz, performans eğitmenlerimiz, prova stüdyomuz, prodüksiyon ekibimiz, dikim atölyemiz ve proje yöneticilerimiz ile A’dan Z’ye entegre hizmet sağlıyoruz.

Performanslarımızı, reklam filmi, filim, dizi, marketing, marka lansmanı, event, şirket partisi, ürün lansmanı, kurumsal eğitim, defile ya da festivalin ihtiyaçlarına göre nasıl ayarlayacağımızı iyi biliyoruz.

Özel proje fikirlerini yeniden kurguluyoruz sizi dinliyoruz, planlıyoruz, fikir birliği yapıyor ve hayata geçiriyoruz..
Bizim ihtiyacımız olan tek şey sizin kaba fikriniz olduğu gibi, bizim de çekmecemizde bulunan show ve performans için alternatif fikirleri de sizinle paylaşıyoruz.

Genel medya( TV) , event, mice, marketing sektöründeki şirketlerle entegre olarak çalışıp profesyonel performans ve show ekiplerimizle, sektörde ki profesyonellere çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

Partneri olarak çalıştığımız şirketlerin her projelerine değer katıp, sektörde birlikte farklı olmak için çalışmaktayız.
Misyonumuz, show dünyasında vizyon yaratmak..

Show34 Performans Ajansı.

Ekibimiz:

 • Kurucu / Koordinatör

  İlker ŞAHİNBAŞ (iko)

 • Yönetici

  Gizem YILMAZ

 • Proje Yöneticisi

  Meriç YÜKSEL

 • Proje Yöneticisi

  Nilay GÜNEY

 • Casper Sinan KARAKUŞ
  Proje Yöneticisi

  Casper Sinan KARAKUŞ

 • Yurtdışı Temsilcisi

  Aslı YILMAZ

 • Prodüksiyon Sorumlusu

  Kerem ÇAKMAK

 • Hukuk ve Muhasebe Sorumlusu

  Hüseyin SOYACI